MENU

Vianočná charitatívna akcia pre Stanka

12. decembra 2022

Ani vlastne neviem odkiaľ sa s Kikou poznáme. Keď som si všimol, že organizuje akciu na pomoc pre Stanka. Tak som si povedal, že rád prispejem aspoň tým čo viem. A prídem spraviť krátky fotoreport ľudí, ktorým cudzie osudy nie sú jedno. Verím, že sa vám atmosféra z akcie bude páčiť a ďakujem, že som mohol aspoň malou troškou prispieť dobrej veci.

VIEW POST

Tonka & Tomáš & Jakub & Andrej

12. decembra 2022

Toto fotenie bolo darčekom /poukážkou/ od kolegov a Ja som vôbec nevedel s kým sa stretnem. Jediné info, bol čas a súradnice. Tomáš vo mne hneď spoznal svojho bývalého zákazníka a tak sme si pre tento deň vymenili úlohy:)) Bolo horúce leto a predstava Tomčianskeho potoka znela počas plánovania miesta fajn. Škoda len, že akosi vyschol a sms notifikáciu nikomu z nás neposlal:)) Ako bonus sme však stretli somára a užili si veľa smiechu a dobrej nálady. Veď posúďte sami:)

VIEW POST

Evka & Marek

12. decembra 2022

Hm, ako to napísať čo najvýstižnejšie .....proste fotenie "Páru, ktorý nemá páru" :)) Jedno malé, milé skoro rodinné fotenie pod mostom s tigrom za asistencie polície :))

VIEW POST

Mirka & Števo

12. decembra 2022

Mirke a Števovi som mal pôvodne fotiť svadbu. No nakoniec sa veci zvrtli a z dvoch pekných ľudí, boli pekní ľudia traja :)) A tu je ich krátky, Slovenskými tradíciami šmrncnutý fotopríbeh z nášho prekrásneho Martinského skansenu:)

VIEW POST

STEVULA – Pánske oblečenie

29. novembra 2022

Košele od Michala nosím naozaj rád. Na svadby a eventy si v podstate žiadny inú značku neobliekam. Preto som bol veľmi rád, keď sme sa dohodli na fotení niektorých kúskov, ktoré zhodou okolností visia aj v mojej skrini:) Ak nosíte košele a značku STEVULA nepoznáte, určite kliknite sem www.stevula.sk

VIEW POST

Dominika & Kamil

7. mája 2021

Svadba Dominiky a Kamila už mala byť v Prahe niekedy minulý rok. No človek mieni a Co.id mení:))) Všetko zlé je však aj na niečo aj dobré a vďaka "opatreniam" sme stihli minulý víkend krátke prvomájové "rande " fotenie na tomto čarovnom mieste:)

VIEW POST

Narodeninový darček

10. júla 2020

Blíži sa čas Vianoc, darčekov, rodinných návštev a spoločne stráveného času spolu so svojimi blízkymi, na ktorých častokrát počas celého roka zabúdame. Napadlo mi preto pridať jednu galériu fotografií, ktorá je pre mňa iná, než všetky ktoré som doteraz fotil. Keď sa mi Juraj ozval, či by som neprišiel urobiť pár fotografií jeho starkému na letisko v Tomčanoch, tak som samozrejme súhlasil. Až neskôr som sa dozvedel, že to bol darček k stím narodeninám /slovom jednosto/ a odhliadnuc od tohto veku, som mal veľký obdiv a rešpekt k jeho odvahe. Mňa by do toho lietadielka totiž “darček/nedarček” nik neposadil. Vďaka plnej obsadenosti som našťastie nemusel s tou pravdou ani na svetlo božie :))) Veľa fotení je pre mňa osobných a emotívnych a toto patrilo medzi jedno z nich. Radosť zo zážitkov je asi jedna z tých najkrajších a funguje v každom veku. Je jedno, či sa jedná o dieťa, alebo dospeláka. Na práci fotografa je pekné to, že sa stáva súčasťou týchto momentov a tvorí z nich trvalé spomienky, na ktoré sa nedá nikdy zabudnúť. Práve pri takýchto momentoch cítim vďačnosť a som úprimne rád, že si ma táto práca vybrala.:)

VIEW POST

Matej + Lucy + Katka +:)

9. júna 2020

Keď mi v jeden deň zazvonil mobil a na dospleji som okrem čísla uvidel, že krajina volajúceho je Austrália…bez zaváhania som to zrušil. Občas mi prezváňa niekto z Južnej Afriky a vravel som si, že to bude zas dáka habaďúra:)) Večer som si však v schránke našiel mail a zistil som, že to bol Matej. Chcel si dohodnúť v rámci dovolenky v rodnom Martine rodinné fotenie v našom krásnom skanzene:)) Z habaďúry bolo nakoniec krásne popoludnie s peknými fotografiami:)

VIEW POST

Revus Studio – Joga

25. mája 2020

Jogu som skúšal cvičiť, ale zistil som že viac mi sedí ju asi fotiť:)) Ak by ste sa však chceli venovať tejto aktivite intenzívnejšie, tu je link na Luciu https://www.facebook.com/revusstudio/ Určite budete spokojní:) Ja by som sa tejto téme venoval rád po fotografickej stránke častejšie. Pokojne mi nechajte správu v pošte, určite napasujeme fotky na váš štýl cvičenia:)

VIEW POST

19. Narodeniny – hotel Turiec

9. marca 2020

Nie je nič krajšie, ako osláviť narodeniny s priateľmi a ľuďmi ktorým na Vás záleží:) A táto oslava bola naozaj v dobrej spoločnosti. Jozef Oklamčák, Patrik Herman, Ego, DJs Drozďo&Demex, nasvietenie, ozvučenie Jano Haliena. Ďakujem, že som mohol byť súčasťou tohto príjemného eventu a všetko najlepšie!:)

VIEW POST
CLOSE