MENU

Dominika & Kamil

7. mája 2021

Svadba Dominiky a Kamila už mala byť v Prahe niekedy minulý rok. No človek mieni a Co.id mení:))) Všetko zlé je však aj na niečo aj dobré a vďaka "opatreniam" sme stihli minulý víkend krátke prvomájové "rande " fotenie na tomto čarovnom mieste:)

VIEW POST

Matej + Lucy + Katka +:)

9. júna 2020

Keď mi v jeden deň zazvonil mobil a na dospleji som okrem čísla uvidel, že krajina volajúceho je Austrália…bez zaváhania som to zrušil. Občas mi prezváňa niekto z Južnej Afriky a vravel som si, že to bude zas dáka habaďúra:)) Večer som si však v schránke našiel mail a zistil som, že to bol Matej. Chcel si dohodnúť v rámci dovolenky v rodnom Martine rodinné fotenie v našom krásnom skanzene:)) Z habaďúry bolo nakoniec krásne popoludnie s peknými fotografiami:)

VIEW POST

Revus Studio – Joga

25. mája 2020

Jogu som skúšal cvičiť, ale zistil som že viac mi sedí ju asi fotiť:)) Ak by ste sa však chceli venovať tejto aktivite intenzívnejšie, tu je link na Luciu https://www.facebook.com/revusstudio/ Určite budete spokojní:) Ja by som sa tejto téme venoval rád po fotografickej stránke častejšie. Pokojne mi nechajte správu v pošte, určite napasujeme fotky na váš štýl cvičenia:)

VIEW POST

19. Narodeniny – hotel Turiec

9. marca 2020

Nie je nič krajšie, ako osláviť narodeniny s priateľmi a ľuďmi ktorým na Vás záleží:) A táto oslava bola naozaj v dobrej spoločnosti. Jozef Oklamčák, Patrik Herman, Ego, DJs Drozďo&Demex, nasvietenie, ozvučenie Jano Haliena. Ďakujem, že som mohol byť súčasťou tohto príjemného eventu a všetko najlepšie!:)

VIEW POST

22. Poľovnícky ples – Bystrička

3. februára 2020

Nuž fotiu som uš veľa plesou….aaale, tento bol tak trochu inakvejší:)) Po prvé bol poľovnícky, všade samé trofeje a ako ortodoxný biker mám v lese tiež často nálepku “škodná”. Našťastie na stene som žiadneho vypreparovaného cyklistu-kamaráta nenašiel, takže tieto paralely ma celkom rýchlo prešli…:)) No a potom bola to po 6 rokoch fotografovania prvá zákazka s inou technikou, takže po niektorých čudlíkoch som na fotoaparáte márne šmátral. Proste tak trochu, ako prvé rande… Išlo len o fotenie spoločných fotografií, ale tak nedalo mi a zostal som trošku dlhšie. Za zapožičanie tlačiarne pre okamžitú tlač a čiernobielu bekstejďžofku ďakujem Tomáš Kubík www.laverde.sk Výber fotografií nájdete v galérii:)

VIEW POST

Svadobný deň – Hotel Bystrička

19. januára 2020

Ďakujem za príjemné stretnutia na dnešnom Svadobnom dni v hoteli Bystrička a teším sa na spoločné neopakovateľné momenty, ktoré rok 2020 prinesie! :)

VIEW POST

Impozant – Silvester 2019

17. januára 2020

Po minuloročnej prestávke, počas ktorej hotel prešiel veľkou rekonštrukciou som mal znovu možnosť ako po minulé roky zachytiť svojim fotoaparátom skvelú zábavu s výbornými hosťami! Presvedčte sa na fotografiách v práve pridanej galérii aký krásny interiér Vás vo Valčianskej doline privíta! :) 

VIEW POST
CLOSE