MENU

Soňa & Maroš

8. júla 2020

So Soňou a Marošom som sa pred svadbou nemal možnosť stretnúť, pretože žijú v Čechách a tiež karty dosť zamiešala Korona. Keď som ráno vstal a vybral sa niekde za Veľké Rovné, kde mi ani navigácia nevedela ukázať cieľ cesty, hlavou mi šli obavy či trafím tie správne Dolinky. Našťastie cestu som bez problémov našiel a tesne za mnou dorazilo aj daždivé počasie, ktoré sa nás držalo celý deň:)) Pomedzi kvapky sme však s prehľadom zvládli všetky presuny aj portréty a deň zakončili skvelou žurkou:)

VIEW POST

Z & M

11. júna 2020

Na svadbách je pre mňa pekné to, že sú vždy iné. Iní ľudia, iné miesta….Okrem veľkých svadieb často fotievam aj tie menšie v kruhu najbližších. Rezidencia Montana na Bystričke je jednou z tých destinácií, ktorá je pre takúto malú milú svadbu ako stvorená:)

VIEW POST

Dominika & Marian

25. mája 2020

Ak jednu prácu robíte už dlho a je jedno ako moc ju máte radi….či chcete, či nie, stane sa Vám z nej časom rutina. Sám s tým trochu bojujem a preto je každá zmena vítaným oživením. Tento rok začal teda z tohot pohľadu extra špeciál bonusovo:) V pondelok mi zazvonil telefón, či mám v sobotu voľno.. Priemer Igor nám práve od polovice týždňa otvoril kaviarne a tak sme si dali predsvadobné zoznamovacie stretko v meste na káve. Po rýchlom vyhadzove, pretože sme boli viac ako dvaja, sme skončili nakoniec v parku na dvoch lavičkách. V rúškach sme prebrali to najdoležitejšie a so zarosenými okuliarmi som si predstavoval sobotňajší pracovný deň:)) Úprimne….verím, že toto bola moja prvá a posledná svadba s takýmito doplnkami. Uvedomil som si však, že zrazu sa ľuďom emócie oveľa viac odrážajú v ich očiach. Možno som si to pred tým nikdy tak moc nevšímal, no táto svadba bola pre mňa nevšedná a silnejšia. V rúškach sme fotili len obrad a portréty v prírode našťastie už bez. Plný očakávaní a pripravený /snáď/ na všetko, čakám na ďalšie tohtoročné svadby a úprimne sa teším na nové miesta a stretnutia:)

VIEW POST

Veronika & Simon

26. apríla 2020

Svadbou Veroniky a Šimona som začínal svoju minuloročnú svadobnú sezónu. Neviem či mi Rusovce učarovali svojim parkom pripomínajúcim džungľu, alebo napriek začínajúcej jari skoro až letným počasím…Každopádne som si povedal, že táto galéria by určite nemala na mojom webe chýbať:) Na disku mám ešte stále veľa svadieb na ktoré rád spomínam a teraz pred novou svadobnou sezónou je posledná príležitosť sa o ne podeliť:) Príjemné prezeranie!

VIEW POST

Ako sme s Janom na Kubínskej peknú Beátku a Martina fotili:)))

14. marca 2020

Na začiatku tohto článku chcem poďakovať Janovi https://janrabara.sk/ a Beatke https:// beanemaweblenfbainsta.sk/ :)) za síce mrazivé, ale o to krajšie popoludnie. Fotenie bolo “na ostro” hore bez rúšok, pretože sme to stihli ešte pred tým, než Covid dorazil na hory a dolu do dolín. Na Kubínsku hoľu som sa priplietol bez nejakého dlhého plánovania. Prisadol som si cestou do auta a tu je výsledok:)) Okrem mojho plánu nafotiť si vlastné produkty pre sezónu 2020 https://www.blackdog.sk/e-shop/blackdog-produkty/ ,ktoré nakoniec použijem v inom článku vznikli aj tieto fotografie. Prajem príjemné pozeranie:)

VIEW POST

USB nosič, alebo fotokniha?

20. februára 2020

Áno v dnešnej elektronickej dobe je USB nosič ten najčastejší sposob, ako sa svadobné fotografie odovzdávajú zákazníkovi. Pre tých náročnejších…tých čo sa nikam neponáhľajú je tu ešte jedna možnosť. Kvalitná, ručne robená kniha, ktorá uchová vaše spomienky v tej najkrajšej a najslušivejšej podobe. Navrhnutá priamo od fotografa, podľa Vami odsúhlaseného designu a vyrobená od profesionálnej firmy FotoAntal. Mne osobne sa veľmi páči aj varianta gravírovaných iniciálov na prebale knihy. Páči sa aj vám?:)

VIEW POST

Svadobný deň – Hotel Turiec

17. januára 2020

Svadobná výstava v hoteli Turiec je pre mňa každoročne začiatkom novej svadobnej sezóny a zároveň príjemné stretnutie s lokálnymi dodávateľmi svadobných služieb v najbližšom okolí. Tento rok to bol už 6. ročník a som veľmi rád, že som každoročnou súčasťou tejto peknej a tradičnej udalosti. Počas prezentácie a rozhovorov som stihol aj pár fotografií:)

VIEW POST
CLOSE